Hakkımızda

Zen Enerji’de görevli kişiler güçlü bir başarı geçmişine sahiptir.

Onursal Başkan

Ali Nihat Gökyiğit, TEKFEN Holding’in üç kurucu üyesinden biri, ANG Yatırım Holding AŞ. Ana Ortağı, TEMA (Türk Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı) Kurucu Başkanı ve ÇEDBİK (Türkiye Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) kurucusudur.

Yönetim Kurulu

Murat Gigin, tüm kariyer hayatını TEKFEN’e adamış, TEKFEN İnşaat Genel Müdürlüğü dahil birçok yönetim kademesinde 30 yıl görev almış ve hali hazırda TEKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilidir. Ayrıca VIEM Şirketler Grubu kurucu ortağı, TEKZEN Yatırım ve Ticaret AŞ.’nin ana hissedarıdır.

Muzaffer Ersin Altınordu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuş ve 15 yıl Tekfen Holding’te genel yönetim, iş geliştirme ve finansman ile ilgili görevler almıştır. Daha sonra Alarko Holding’de İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapmış mesleki kariyerinin başlarında 4 yıl dış ticaret departmanında çalışmış olduğu Tüpraş’da 2002-2004 yılları arasında da denetleme kurulunda görev almıştır. Zen Enerji’de Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO olarak görev yapmaktadır.

Yönetici Kadro

Hüseyin Başer, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş ve aynı bölümde Yıldız Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Türkiye’de ve Rusya’da çeşitli inşaat şirketlerinde inşaat mühendisi olarak çalışmış olup 2010 yılından bu yana fotovoltaik sektöründe çalışmaktadır. Zen Enerji’ye katılmadan önce Form Enerji’de Proje Müdürü olarak görev yapmıştır. Zen Enerji’de PV Projeler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ferudun Bekrioğlu, Akdeniz Üniversitesi İşletme, Pazarlama bölümünden 1979'da mezun olmuş 6 yıl İntes İnşaat San. ve Tic. A.Ş., Genel Merkez, Ticaret Servisi ve 5 yıl SNAS-İNTES J.V. Suudi Arabistan projelerinde Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev yapmış, daha sonra 9 yıl Tekfen - Impresit O.G. TAG Otoyol projesinde Mali ve İdari İşler Birim Yöneticiliği ve 2005 yılından sonra Mavi Medya Ltd. Şti. şirket ortağı ve Mali İşler Finansman Prod. ve Org. Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Zen Enerji‘de Mali İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Necla Karaosman, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur, Zen Enerji'de Finans Departmanı Şefi olarak görev yapmaktadır.

Ebru Saka, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu ve SMMM’dir. Zen Enerji’de Muhasebe Şefi olarak görev yapmaktadır.

Semra Erbay Şimşek, Anadolu Üniversite İşletme Lisans ve Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Ön Lisans bölümlerinden mezun olmuştur. Zen Enerji'de ISIG/KVKK/Personel Sorumlusu, Mali İşler Asistanı olarak görev yapmaktadır.

İbrahim Hakan Esim, Doğuş Üniversitesi Ekonomi&Finans bölümü mezunu olup Zen Enerji’de Finans Departmanı Asistanı olarak görev yapmaktadır.