Hakkımızda

Zen Enerji’de görevli kişiler güçlü bir başarı geçmişine sahiptir.

Onursal Başkan

Ali Nihat Gökyiğit, TEKFEN Holding’in üç kurucu üyesinden biri, ANG Yatırım Holding AŞ. Ana Ortağı, TEMA (Türk Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı) Kurucu Başkanı ve ÇEDBİK (Türkiye Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği) kurucusudur.

Yönetim Kurulu

Murat Gigin, tüm kariyer hayatını TEKFEN’e adamış, TEKFEN İnşaat Genel Müdürlüğü dahil birçok yönetim kademesinde 30 yıl görev almış ve hali hazırda TEKFEN Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır, ayrıca VIEM Şirketler Grubu kurucu ortağı, TEKZEN Yatırım ve Ticaret AŞ.’nin ana hissedarıdır.

Muzaffer Ersin Altınordu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olmuş ve 15 yıl Tekfen Holding’te genel yönetim,iş geliştirme ve finansman ile ilgili görevler almıştır. Daha sonra Alarko Holding’de İş Geliştirme Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Tüpraş denetleme kurulunda da 2 yıl çalışmıştır. Zen Enerji’de Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO olarak görev yapmaktadır.

Yönetici Kadro

Hüseyin Başer, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş ve aynı bölümde Yıldız Teknik Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Türkiye’de ve Rusya’da çeşitli inşaat şirketlerinde inşaat mühendisi olarak çalışmış olup 2010 yılından bu yana fotovoltaik sektöründe çalışmaktadır. Zen Enerji’ye katılmadan önce Form Enerji’de Proje Müdürü olarak görev yapmıştır. Zen Enerji’de PV Projeler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Gündoğan Neçelik, (SMMM), Marmara Üniversitesi ‘nden mezun olmuş ve 10 yıl Tekfen İnşaat ve Tesisat AŞ. İstanbul merkez ofiste görev almış, Suudi Arabistan ve Kuveyt projelerinde Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev yapmıştır. Daha sonra Hunter Douglas Yapı Elemanları İmalat ve Tic.Ltd. şirketinde 17 yıl Mali ve İdari İşler Müdürü Olarak görev yapmıştır. Kamu Gözetimi Kurumu geçiş dönemi eğitimi almıştır. Zen Enerji‘de Mali İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Süleyman Güler, 25 yılı aşkın Tekfen İnşaat çeşitli şantiyelerinde idari/mali yöneticilik yapmış olup, Burdur/Isparta Bölge Müdürü ve emlak geliştirme danışmanıdır.

Betül Karakaş Can, Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olmuştur. Dış Ticaret, Hizmet ve Enerji sektörlerinde tecrübe sahibidir. Zen Enerji’de Yönetim Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Necla Karaosman, Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur, Zen Enerji'de Finansal Departman Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Alp Tolga Örken, İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur, Zen Enerji’de Proje Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

Ebru Saka, Anadolu Üniversitesi mezunudur, Zen Enerji’de Muhasebe Asistanı olarak görev yapmaktadır.